Dua Lipa në lidhje me ish të dashurin e këngëtares shqiptare?

By

Dua Lipa po takohet ‘fshehurazi’ me ish të dashurin e rivales së popit Rita Ora, Romain Gavras.

Këngëtarja, 27 vjeçe, u pa duke lënë pas festën e Baftas me regjisorin francez, 41 vjeç.

Ajo doli nga shtëpia e famshme në Londër Chiltern Fire House në orët e para të së hënës me Romain nga pas.

Ata hipën së bashku në një makinë që priste me shofer.

Një burim tha: “Dua dhe Romain janë njohur në heshtje për disa muaj. Ata kanë shijuar kohë së bashku. Dyshja takuan rrethet e ngushta të njëri-tjetrit gjatë periudhës festive dhe kanë shumë të përbashkëta”.

“Dua e di se sa e rëndësishme është të gjesh dikë që e kupton industrinë e saj. Ajo mendon se Romain e kupton plotësisht. Ata të dy janë njerëz vërtet krijues”, shtoi burimi.

Dua ka qenë beqare që nga ndarja nga i dashuri i saj prej dy vitesh, modeli amerikan Anwar Hadid, 23 vjeç, në fund të vitit 2021.

Romain ishte në lidhje dashurie me Ritën, 32 vjeç, për gjashtë muaj përpara se të konfirmonte ndarjen e tyre në mars 2021.

Artikuj të ngjashëm