Ylli ndan mendjen: Kjo është kënga e parë e 2018-s!

By

Ka gati dhjetëra demo, e në fakt gjatë kësaj kohe Yll Limani ishte në dilemë se cili të jetë projekti i parë për këtë vit.

Mirëpo, mesa duket Limani ka ndarë mendjen dhe ka zgjedhur këngën që do të pasoj ‘Dritat’ që vazhdon të jetë një ndër këngët më të dëgjuara.

“A ja ka vlet” do të mbaj titullin teksti i shkruar nga artisti, teksa do të shoqërohet me klip nga ImagineFilms.

“Nëse shkoj tash, a t’kisha mungu? Nëse shkoj tash, a m’kishe kujtu?” – janë disa nga fjalët që i këndon Ylli, që zbulon se kënga do të vazhdoj sagën e temave të problemeve në dashuri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm