Kaq klikime ka sot kënga që e bëri te famshme Taynën (FOTO)

By

Më shumë se 50 milionë klikime janë grumbulluar në këngën që bëri të famshme Taynën, një vit më parë.

“Columbiana” ishte vulë e suksesit të reperes e cila sot numëron më shumë se 1 milion ndjekës në Instagram dhe është njëra ndër artistet më të kërkuara shqiptare.

Këtij lajmi iu gëzua edhe vet Tayna pasi shpërndau në instastory numrin e arritur.

Projekti i fundit i reperes është “Sicko” që poashtu ka arritur shumë klikime në pak ditë, pas bashkëpunimit të saj shumë të suksesshëm me Dafina Zeqirin.

Madje, me këtë të fundit, flitet se do të ketë edhe një tjetër projekt muzikor./Prive.al

Artikuj të ngjashëm