Yll Limani xhiron videoklipin e këngës së re (VIDEO)

By

Javën e kaluar, Yll Limani publikoi një pjesë të shkurtër nga kënga e tij e re.

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, përmes këtij postimi njoftoi të gjithë fansat e tij se projekti muzikor do të publikohet së shpejti.

Prive merr vesh se edhe videoklipi i kësaj kënge tashmë është xhiruar dhe numërimi prapa për publikimin e saj veç ka nisur.

Deri atëherë, vazhdoni ta dëgjoni një pjesë nga ky projekt në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm