Luana Vjollca pozon për revistën turke (FOTO)

By

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, së fundmi ka pozuar për revistën e njohur turke “Modda”.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo duke ndarë fotografinë e ballinës në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo tha se ndjehet shumë mirë pas intervistës ekskluzive dhënë për këtë revistë.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është “Pa panikë” të cilën e ka publikuar muaj më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm