Publikohen pamjet e para të klipit të Skerdit me Samantën (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, Skerdi dhe Samanta zbuluan se janë bashkuar për një këngë verore e cila është finalizuar dhe pritet që të publikohet shumë shpejtë.

Sot, artisti nga Shqipëria ka publikuar pak pamje fantastike në Instagramin e tij duke ia ndalur zërin videos dhe duke shkruar: “Keni me ra n’dashni me këtë këngë”.

Në projekt ka punuar Big Bang ndërkaq në video Max Production.

Ky është dueti i parë mes Skerdit dhe Samantës dhe quhet “NKN”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm