Albërie Hadërgjonaj reagon për postimin e imazhit intim: Ky është arsyetimi!  

By

Gjatë tërë ditës së diele qarkulloi ngado në media e rrjete sociale një imazh i saji tejet intim nga shtrati.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, publikoi në llogarinë e saj në Instagram një fotografi e veshur në të brendshme të kuqe dhe e shtrirë në shtrat, ndërsa pozicioni i saj ishte tejet intim dhe atraktiv.

LAJMI VAZHDON NËN LINK:

U habit apo çfarë? Albëria poston foto tejet intime nga shtrati

Ajo menjëherë u ‘linçua’ nga publiku dhe fotografia e saj mori dhenë e u bë edhe objekt talljeje.

Mirëpo në orët e vona të mbrëmjes, këngëtarja ka shkruar një mesazh në Instagram, ku thotë se llogaria e saj u hakua ndërsa imazhi është montazh.

Hadërgjonaj po ashtu bëri lutje që ky imazh të mos postohet më nga portalet! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm