Yll Limani rrëfen gjënë më të pazakontë që i ndodhi gjatë një dasme

By

Episodi i fundit i Prive Reality s’kishte si të përfundonte më mirë se me Ermal Fejzullahun, Lumi B, Ledri Vulën, Yll Limanin, Mc Kreshën dhe Lyrical Son.

Shumë rrëfime interesante dhe ekskluzive i ndanë yjet me publikun, madje edhe të çuditshme.

Në mesin e rrëfimeve të shumta, këngëtari i njohur Yll Limani rrëfeu gjënë më të pazakontë që i ndodhi gjatë një dasme.

Në videon më poshtë përpos kësaj, i kuptoni edhe shumë gjëra të tjera të cilat mbase s’i keni dëgjuar kurrë më parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm