Fotoja më e pëlqyer e vitit 2017 në Instagram dhe s’është ajo që do e mendonim!

By

S’është asnjëra prej modeleve të famshme e të bukura të botës.

Nuk është as ndonjë artist duke performuar në skenë, por krejt diçka tjetër që përfaqëson më shumë dashuri e harmoni, por krejt diçka tjetër që përfaqëson më shumë dashuri e harmoni.

Instagrami ka përcaktuar edhe fotografinë më të pëlqyer të vitit 2017, dhe tre emra e kanë dominuar garën e këtij viti.

Tre të famshmit që kanë kryesuar me numrat e pëlqimeve në fotografitë e tyre janë Selena Gomez, këngëtarja Beyonce dhe futbollisti Cristiano Ronaldo.

Most-Liked Celebrity Instagram Photos of 2017 - See Top 10 List!

Beyonce me fotografinë e saj shtatzënë ka marrë 11 milionë pëlqime, dhe ajo ishte një fotografi që theu rrjetin kur u publikua në Instagramin e këngëtares.

Beyoncé

Vlen të theksohet se personi më i ndjekur në botë në Instagram, është Selena Gomez me mbi 130 milionë ndjekës, i dyti vjen Ronaldo me 116 milionë ndërsa e treta është Ariana Grande me 115-të milionë ndjekës. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm