Dafina Zeqiri gati këngën e re, ndanë disa sekonda me publikun (VIDEO)

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila ka kohë që po tenton të hyjë në tregun ndërkombëtar, më në fund ia ka dalë të realizojë edhe një single.

Ajo ka njoftuar në profilin e saj në Instagram, se kënga e re është gati dhe se brenda pak ditësh pritet klipi.

Madje, për fansat e saj ajo ka vendosur të ndajë edhe 30 sekonda të këngës që do jetë në angkisht e do quhet “told ya”.

Zeqiri shprehet e ekzaltuar për këngën e re, e cila vjen pas asaj Four Seasons. /Prive.al

https://youtu.be/f20vkYdSnBQ

Artikuj të ngjashëm