Yll Limani ndan një lajm të mirë me fansat (FOTO)

By

Kur Yll Limani publikoi projektin me titull “A ja ka vlejt”, rrjetet sociale u vërshuan nga shpërndarjet prej fansave e kolegëve të tij.

Ky projek muzikor i punuar nga vetë këngëtari, sot ka arritur milionin e parë në youtube, dhe këtij lajmi iu gëzua edhe vetë Ylli pasi e postoi një foto në Instagram dhe në shifrën e arritur formoi një zemër.

Përveç këtij suksesi, Ylli po e shijon edhe bashkëpunimin që e solli me Ramadan Krasniqi – Dani – “S’ka dashni”, projekt i cili veç ka arritur mijëra klikime për pak ditë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm