Vildanja ndan moment të nxehtë me të dashurin nga shtrati (FOTO)

By

Tash e një kohë dihet që modelja shqiptare Vildane Zeneli ka nisur një lidhje serioze.

Pozat e nxehta të reduktuara dhe një profil më i ulët në paraqitjet publike që bënë të dyshohet mbi një zhvillim të tillë u konfirmuan shpejt nga Zeneli.

Ndonëse nuk ka zbuluar identitetin e personit të zemrës, Prive.al pati raportuar kohë më parë se bëhet fjalë për një biznesmen milioner që i ka marrë zemrën Vildanes.

E pak nga intimiteti me të, Vildanja ka ndarë në rrjetet sociale ditën e sotme.

Ajo ka postuar një fotografi të të dashurit nga shtrati, veshur në robdishambër në një mbishkrim erotik i cili ‘sfidon’ për marrëdhënie intime.

Imazhi i mëposhtëm flet vetë… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm