I dashuri i Lori Hoxhës shfaqet ‘sefte’ në publik për të zbuluar detaje mbi…

By

Vis Bajraktari, i dashuri i trashëgimtares së Top Medias, Lori Hoxha është shfaqur sot për herë të parë interaktiv me publikun për të zbuluar shumë detaje mbi historinë e tyre të dashurisë.

Me një thjeshtësi të pashembullt, ai i është përgjigjur secilit koment në seksionin e lidhjes direkte në Instagram.

Ai ka shuar shqetësimin e fansave mbi ndonjë krizë të mundshme pas mos ndjekjes së njëri-tjetrit në Instagram duke u shfaqur në një darkë të përbashkët mes dyshes dhe disa miqve.

Visi në Instagram ka deklaruar se kanë mbi pesë vite në lidhje teksa pati edhe disa momente ku u tregua tejet romatik në relacion me Lorin.

Bajraktari nënvizoi faktin se e di që është shumë me fat që e ka përkrah Lorin teksa komenteve se është më i mirë se ajo ai iu përgjigj: ‘Mos më gënjeni’.

Historia e bukur e dashurisë, e nisur mes dyshes që në adoleshencë po vazhdon në mënyrën më të mirë të mundshme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm