A po e njihni këtë këngëtare?

By

Tashmë është bërë trend që këngëtaren të ekspozohen të tentim të marrjes së vëmendjes dhe ndërtimit të imazhit të ‘super star’.

Por, këngëtarja Vesa Smolica i ka tejkaluar pritshmëritë.

Image result for vesa smolica

Ndryshe prej imazhit të vajzës së ndrojtur e që në fokus e vë vetëm zërin potent, në projektin e ri ajo vjen komplet ndryshe.

Këtë e ka dëshmuar përmes një fotografie në rrjete sociale ku paralajmëron këngën e verës e ku shfaqet shumë sensuale.

Your favorite summer jam is coming soon ?

A post shared by Vesa Smolica(Official) ? (@smolicavesa) on

Vesë, a je ti? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm