Blero s’ndalet me baladat vajtuese!

By

Blero së fundmi u rikthye me prurje të re muzikore dhe lansoi një baladë.

Pjesë nga teksti lanë të dyshohej se mund të bëhej fjalë për një projekt dedikuar Afronës.

Megjithatë, burime për Prive bëjnë të ditur se ky nuk është projekti i vetëm që vjen në vijim i po këtij zhanri.

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm