Në skenë me dy ish të dashura: Çka thotë Ledri Vula?

By

Këngëtari Ledri Vula, i cili pak ditë më parë festoi ditëlindjen ishte protagonist i emisionit të fundit të Prive për këtë sezon.

Ai shpalosi plane, detaje nga projektet e ardhshme por jo vetëm.

Nga Prive, ai u pyet edhe mbi Sunny Hill Festival, ku do të performojë në një skenë me dy ish të dashura, Dua Lipën dhe Dafina Zeqirin.

Cka thotë Ledri për këtë pjesë? Detajet ua sjell videoja më poshtë nga minuta 4:42

Artikuj të ngjashëm