Xheraldina Vula rrëfen si nisi historia e dashurisë me Agronin

By

Së fundmi në Prive, ishte e ftuar Xheraldina Vula për të na rrëfyer “5 datat” e saj më të rëndësishme në jetë.

Teksa tregon për fillimet e saj në karrierë, ajo na kthen shumë mbrapa në kohë dhe zbulon në detaje takimin e saj të parë me Agronin, tani bashkëshortin e saj.

Ndër të tjerash ajo rrëfen edhe për fillimet e saj në televizion, sfidat dhe kënaqësinë që i solli puna.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë rrëfimin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm