Blero sqaron një herë e mirë pse nuk jeton me Afronën (VIDEO)

By

“Pse nuk jeton me Afronën?”, është mbase pyetja më e shpeshtë që i është bërë Bleros pas martesës.

Këngëtari sqaroi një herë e mirë pse çifti nuk jeton bashkë përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” në emisionin Prive.

Përveç kësaj, ai tregon kush është personi më i shenjtë për të, për çka është penduar dhe të tjera.

Të gjitha I kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm