Era sërish në Prishtinë dhe ja pse (FOTO)

By

Era Istrefi po qëndron sërish në Prishtinë.

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, bëri me dije se erdhi në Kosovë për të vazhduar xhirimet e këngës me motrën e saj, Norën.

Ajo hyri në Instagram për t’i bërë disa video me anë të cilave njoftoi se sot do të xhirohet pjesa e mbetur dhe siguroi fansat e saj se projekti i ri do t’ju pëlqej shumë.

Nuk ka akoma datë të caktuar për publikimin e këtij dueti, megjithatë është e sigurtë që do të dalë shumë shpejtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm