Xhensila shfaqet pa grim duke vulosur sërish bukurinë (FOTO)

By

Të kuruara deri në detaje. Me shumë grim, me fotografi profesionale që nuk lënë hapësirë për defekte.

Në këtë formë paraqiten këngëtaret tona në rrjete sociale.

Por, fatmirësisht, akoma kanë mbetur të tilla që mund të shfaqen pa grim e pa filtra.

E tillë është Xhensila Myrtezaj që edhe një herë ka konfirmuar bukurinë e saj natyrale përmes disa fotografive të postuara në InstaStory.

Kujtojmë se këngëtarja është tashmë në muajin e pestë të shtatzënisë dhe pret një vajzë, nga lidhja me humoristin Bes Kallaku. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm