Labi shpërthen keq, tregon sa paguhet dhe sa herë u ka bërë zbritje diskotekave

By

Këngëtari Labinot Tahiri, ka shpërthyer keq me disa deklarata në profilin e tij në Instagram.

Labi ka shkruar se në një natë paguhej 5000 euro por që shpesh ka bërë zbritje nëse fitimi i pronarëve të diskotekave ku ka kënduar, nuk ka qenë aq i madh.

Siç duket dikush ka hedhur akuza në adresë të tij, se nuk po arrin t’i mbushë sallat plot dhe më pas, Labi ka shkruar në Instagram.

Një gjë tjetër që ka theksuar, është se më nuk do të shkojë në mbrëmje muzikore, ku ka edhe emra të tjerë të muzikës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm