Nora e konfirmon: Dueti i radhës me Noizyn (VIDEO)

By

Prive javë më parë, raportoi se Nora Istrefi de reperi Noizy, do të bashkëpunojnë për një projekt të ri.

Pasi këngëtarja ktheu mbrapsht projektin me Irkenc Hykën, dueti me Noizyn me gjasë do të jetë projekti i radhës nga këngëtarja, pas atij të fundit me Gjikon, “Bona Gabime”.

Në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, Nora ka theksuar se po e konfirmon për herë të parë publikisht se ajo dhe Noizy po sjellin një bashkëpunim, ndërsa klipi i këngës nuk është xhiruar ende. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm