Mendonim se ishte gruaja por gabim, kjo ishte dashuria e parë e Blendi Fevziut

By

I martuar prej vitesh dhe baba i dy vajzave.

Blendi Fevziu, njëri ndër moderatorët më të njohur shqiptarë dhe prej atyre që ka qëndruar më së gjati në ekran, ka rrëfyer se kush ishte dashuria e tij e parë! Dhe jo, jo. Nuk është gruaja Inesi.

Fevziu i ftuar në emisionin “Pushime on Top”, ka rrëfyer se për herë të parë ishte dashuruar në gjimnaz, në vajzën që e kishte në klasë.

“Më duket qesharake kur e mendoj tani. Isha dashuruar në vit të dytë në gjimnaz dhe ishte nga ato dashuritë që emocionoheshe kur pas 6 muajsh i prekje dorën”, ka thënë Blendi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm