Lindon publikon projekt të ri muzikor (VIDEO)

By

Lindon ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Këngëtari solli me videoklip këngën me titull “FLM KLM”.

Muzikën dhe tekstin e ka punuar vet artisti ndërkaq videon e ka realizuar Imagine.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm