Xhensila një nuse e bukur edhe në shkretëtirë (FOTO)

By

Shkretëtirat janë të njohura për vende dërrmuese, në të cilat nuk pik ujë e nxehtësia të kaplon.

Por Xhensila Myrtezai, ia del të duket bukur edhe në këto vende.

Këngëtarja që para ca ditësh u martua me aktorin Bes Kallaku, po bën muajin e mjaltit në një vend shumë të bukur.

Ajo dhe Besi pas ishujve Maldive, kanë shkuar në Dubai për të vazhduar me shëtitjet në ditët e para të martesës së tyre.

Nga një fotografi që këngëtarja ka publikuar në Instagram, vërehet se po e shijon këtë udhëtim përderisa duket tejet bukur, tamam si një nuse në ditët e saj të para të martesës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm