Zbulohet: Ja ku u inspiruan Blunt dhe Real për ‘Sku sku’ (VIDEO)

By

“Sku sku”, “Shaolin” e “Tululu” ishin fjalët që muajt e fundit qarkulluan më së shumti në rrjetet sociale, kjo për shkak se dyshja BLUNT dhe Real nisën t’i përdorin ato.

Gjithçka nisi në projektin “Qika jeme” më pas të cilit artistët dolën dhe ofenduan shumë këngëtarë shqiptar.

Drama deri diku po vazhdon akoma, por BLUNT dhe Real u inspiruan nga reperi i njohur Niska në këngën “Reseaux”ku dëgjohen fjalë të njëjta që dyshja po i përdorë vazhdimisht nëpër instastory të cilat i postojnë.

Vetëm pak javë më parë, BLUNT dhe Real publikuan “Tululu” këngë me të cilën gati e kanë arritur milionin e parë në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm