Shkurte Gashi në pritje të fëmijës së parë? Kjo është e vërteta…

By

Shumë është përfolur së fundmi për jetën private të këngëtares Shkurte Gashi.

E si gjithmonë, pak ka treguar nga kjo pjesë vetë këngëtarja që mban hermetike detajet mbi jetën përtej skenës.

Por, janë një kategori e lajmeve që e shtyjnë Shkurtën të reagojë pa një pa dy.

Dje, nëpër media qarkulloi lajmi se këngëtarja është shtatzënë.

Por si qëndron e vërteta?

Në fakt, nga Shkurta nuk ka të reja në këtë drejtim dhe këtë e ka treguar vetë këngëtarja.

Në një postim në Instagram ku shfaq ‘lajmin’ e shtatzënisë ajo është shprehur: ‘Hajde rrenë, hajde’.

Shumë zhurmë për asgjë, sërish! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm