Liani i Vesës kopje e Big Bastas (FOTO)

By

Në një familje gjithmonë ka luftë se kujt do i ngjajë më i vogli i tyre.

Kjo luftë e lezetshme merr fund sapo fëmijët fillojnë të rriten dhe tiparet e tyre bëhen të dukshme, e tashmë dihet se kujt po i ngjason.

Edhe Vesa Luma e reperi Big Basta që janë prindër të vogëlushit Lian, s’kanë më pse të kenë dilema.

Ai  është kokë e këmbë sikurse i ati.

Në një imazh që Vesa ka publikuar në Instagram, ai shihet që është kopje e gjallë e babait të tij. /Prive.al

Do me na bo babi #littleBasta ?@bigbastaofficial #mylittlemangrowingupsofast ?

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Artikuj të ngjashëm