Marina apo Alketa: Cila merr timonin e reality show ‘Ferma’?!

By

Të dielën e parë të janarit ishte finalja e Cest La Vie, projektit të parë të Marina Vjollcës nën logon e TV Klan.

Me të përfunduar ky spektakël, kanë filluar aludimet e para se cila do të jetë sipërmarrja e radhës e Vjollcës.

U tha se programi ‘Ferma’ që është pak a shumë i ngjajshëm me Big Brother, do të prezantohet nga Marina por kjo nuk do të ndodh.

‘Ferma’ është produksion i Alketës, dhe do të jetë pikërsisht Vejsiu prezantuesja e saj.

Ky reality shoë do të nis pas përfundimit të ‘Nën kurthin e Piter Pan’ që do të transmetohet në shkurt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm