Nesër në NIN: Stresi rrëfehet si asnjëherë më parë (VIDEO)

By

Nesër në emisionin N’drrimi i Natës me Alaudin Hamitin keni mundësi të dëgjoni një rrëfim shumë interesant nga reperi Stresi.

Reperi nga Shqipëria për herë të parë jep versionin e tij për arrestimin, dhe përçarjen me grupin Babastars.

Përveç kësaj, Stresi zbulon një emër të një këngëtareje shqiptare me të cilën ka flirtuar.

Për këto dhe shumë gjëra interesante nga reperi, ndiqeni emisionin nesër i cili fillon nga ora 22:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm