Kjo ishte arsyeja që u prishën mes vete Seldi e Sinani

By

Shumë është përfolur mbi prishjen e miqësisë mes Sinan Hoxhës e Seldi Qalliut.

Dyshja të cilët u mësuam t’i shohim bashkë vazhdimisht në koncerte e mbrëmje muzikore, ndanë rrugët papritmas duke pushtuar portalet rozë me dhjetëra spekulime.

Por cila ishte e vërteta?! Pse u ftohën marrëdheniet mes dyshes për një kohë dhe me faj të kujt?!

A ishin gjërat siç përshkruheshin në portale?!

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm ku dy protagonistët, flasin për të parën herë mbi çështjen! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm