Mihrije Braha tregon çka i pengon tek Naim Abazi (VIDEO)

By

25 gjëra interesante mund t’i mësoni për Mihrije Brahën në videon e mëposhtme.

Këngëtarja shqiptare, ka treguar çka i pengon tek bashkëshorti i saj Naim Abazi, a sheh ëndrra erotike, cila është reja ideale sipas saj dhe kur do të lansohet kënga e saj e re.

Këto por jo vetëm i ka thënë vet Mihrija në rubrikën “25 pyetje me” të emisionit Prive.

Artikuj të ngjashëm