Xhensila dhe Besi, fizikisht të ‘ndarë’ (FOTO)

By

Pak javë pas pritet të kurorëzojnë dashurinë në një ceremoni përallorë që do mbahet mend gjatë por të paktën, tani për tani, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndarë fizikisht për disa ditë!

Siç ndodh rrallë, dyshja me angazhimet e tyre të ndryshme janë me kilometra larg.

Teksa Xhensila po vazhdon koncertet në Shqipëri dhe jo vetëm, Besin këto ditë e kemi parë në bregdetin kroat me shokë të tij në një eksperiëncë unike që nuk harrohet lehtë.

Ndryshe, tashmë dyshja thuhet se kanë përfunduar edhe detajet më të vogla të dasmës përallore dhe mbase ky mund të jetë shkaku që i kanë dhënë vetes kohë të lirë për t’u marrë me veten. /Prive.al/

Sonte Sarandaaa??? @Dificlub @xhanidemika ?

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Artikuj të ngjashëm