Arilena po sjell befasinë e rradhës (VIDEO)

By

‘Nëntori’ e punuar nga Darko Dimitrov i solli këngëtares Arilena Ara sukes përtej kufijve.

Përtej pritshmërive, kënga filloi të zë vend nëpër klasifikime të ndryshme në shtete të huaja europiane dhe jo vetëm teksa kulminacioni ishte performance në Moskë tek një festival i madh.

E duket se suksesi në versionin shqip, të punuar për festivalin ‘Kënga Magjike’ e ka shtyrë këngëtaren të bëj një hap të ri.

Ajo shumë shpejt pritet të publikoj me videoklip versionin në gjuhën angleze të titulluar ‘I’m sorry’.

Një pjesë të shkurtër nga videoklipi, të cilët ju ftojmë ta ndiqni më poshtë Arilena e ka ndarë në rrjetet e saj sociale. /Prive.al/

I'M SORRY..

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Artikuj të ngjashëm