Robert Berisha me set fotografik!

By

Pas intervistës së dhënë në Prive, zërat për jetën private të Norës dhe Robertit u shuan.
Që të dy janë të fokusuar në karrierën muzikore dhe projektet e tyre. Përderisa Nora po bëhet gati për një duet me 2ton, në anën tjetër Roberti po planifikon debutimin në skenë në mënyrën më të mirë.

Para klipeve artisti do të publikoj një set fotografik ku do ta shfaq trupin e formësuar të tij të cilin mundohet ta mbaj të tillë falë ushtrimeve te vazhdueshme në fitnes.

Robertin e kemi parë shpesh tek ka publikuar fotografi të ndryshme gjatë përditshmërisë së tij duke ekspozuar kështu në të njejtën kohë edhe muskujt dhe vitalitetin e tij.
Por kësaj radhe ai ka menduar seriozisht rreth kësaj pune dhe atë do e bëjë në një mënyrë më profesionale./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm