WOW: Rene vallëzon më bukur se Nora në pistë (VIDEO)

By

Na vije keq Nora, por Rene ta ka kaluar.

Ajo qysh tash ka nisur të ketë lëvizje të shkëlqyera në vallëzim dhe është e pandalshme.

Vajza e këngëtares Nora Istrefi, Rene Berisha, është një fëmijë shumë i gjallë dhe tejet e ëmbël.

Familja e saj ndodhet për pushime në Turqi, dhe mbrëmjet e kaluara me Rene do të mbahen mend.

Në resortin ku ata po qëndrojnë ka pasur mbrëmje argëtuese, ndërsa Rene është ajo që e ka mbajgur shpirtin e ndejës gjallë, duke vallëzuar mu në mes të të gjithëve.

Vogëlushja ka shumë sharmë dhe është e pareiztueshme nga ëmbëlsia, ndërsa ata që e kishin rrethuar në pistën e vallëzimit po argëtoheshin shumë me performancën e saj.

Diku më larg, dëgjohet zëri i Robertit, babait të saj, tek i thotë: “bravo Rene”. /Prive.al

Hahahah, zemra e vogël Rene e ‘kalli festën’ ???@_noraistrefi_

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm