Vajza ia ‘djeg’ Arbenitës dhuratën për Fero për Shën Valentin

By

Dy ditë para Shën Valentinit, vajza e Feros dhe Arbenitës ia ka ‘prishur’ kësaj të fundit befasinë e dhuratës.

Ajo ka menduar një palë atlete për Feron por Nina, e cila tashmë është në fazën ku ka kurreshtje për gjithçka, i ka gjetur dhe i ka zbuluar përpara datës.

Foton, Arbenita e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm