Cili është pasioni që nuk ia kemi ditur Nexhat Osmanit?!

By

E njohim falë aktivitetit muzikor prej tash e një dekade.

Por, pak dihet për jetën e këngëtarit Nexhat Osmani i cili nuk ekspozon shumë nga pjesa e familjes nëpër rrjete sociale duke synuar ta mbajë atë më private.

Por, një material i gazetarit Vlorijan Halili në Prive e solli komplet ndryshe këngëtarin, në Prive-në e të shtunës së kaluar.

Nexhati hapi dyert e shtëpisë për të na njohur me familjen por edhe pasionet personale.

Besoni ose jo, këngëtari që reflekton një person të qetë në pamje, ka motorrët si pasion që me shpejtësinë dhe manovrat i shtojnë adrenalinën.

Videoja e mëposhtme ju sjell detajet. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm