Vlogu i parë i Libertës tregon se si përgatitet një edicion i PRIVE (VIDEO)

By

Është publikuar vlogu i parë i Liberta Spahiut.

Në të mund të shihni se si përgatitet një edicion i emisionit më të shikuar të shoëbizit – PRIVE.

Çfarë bën Liberta, kush e shoqëron e nga kush rrethohet dhe si ndodh një edicion i çdo të shtunë, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Shikim të këndshëm./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm