Këto janë tri gratë e jetës të Bes Kallakut!

By

Sot në ditën ndërkombëtarë të gruas, Bes Kallaku, ka treguar publikisht kush janë tri gratë e tij të jetës.

Përmes një postimi në Instagram, komediani tha se nëna, gjyshja dhe Xhensila janë ato të cilat i uroi me një shkrim të veçantë.

“Urime 8-Marsin mami Shpresa, ajo qe me lindi, Ija ime pastaj qe me rriti, dhe Xhensila nena e vajzes time. 3 grate e jetes”, ka shkruar aktori poshtë fotografisë me to.

Gëzuar 8 Marsi për të gjitha gratë kudo në botë./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm