Vjen reagimi i parë i Ganisë pas daljes nga shtëpia

By

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia, tanimë ka dalë jashtë shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Gjithçka nisi mbrëmë në spektaklin ‘Prime’, ku u transmetua një video material që paraqiste kontraditat e Ganiut.

Materiali bëri që ai të reagojë i revoltuar, çka rezultoi që Ganiu sërish për të dytën herë të kërkojë daljen nga BBVK.

Pas një bisede me “Vëllain e Madh”, Ganiu ra dakord që të qëndrojë 24 orë me mundësi reflektimi për tu rikthyer në lojë.

Por, duket se ai nuk priti as kohën e premtuar dhe tanimë ka lëshuar shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Ndërkaq, pas daljes nga shtëpia ai erdhi edhe me reagimin e tij të parë sa i përket vendimit për të lënë shtëpinë.

Shihni të plotë postimin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm