Elvana sjell detaje të reja rreth bashkëpunimit me Innën dhe Sickotoy

By

Elvana Gjata, Inna dhe Sickotoy kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

“Papa”, titullohet projekti i tyre i cili do të publikohet të premten.

Më poshtë mund të dëgjoni disa sekuenca nga kënga e tyre. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Artikuj të ngjashëm