Shpat Kasapi publikon këngën kushtuar të fejuarës së tij

By

Së fundmi, Shpat Kasapi është rikthyer me disa rikrijime të këngët të tija që ishin hite ndër vite.

Por edhe projekte të reja nuk munguan si kjo e fundit që mban titullin “Mbretëresha ime”.

Në fakt, e gjithë kënga i kushtohet të fejuarës së tij dhe teksti flet për një dashuri të pavdekshme.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm