Tara emocionon fort Bleron

By

Koha po kalon shumë shpejt dhe fëmijët rriten sa hap e mbyll sytë.

Këtë fjali e thotë pothuajse secili prind që fëmiun e tij gjithmonë e mendon si të vogël megjithë vitet që ecin përpara.

Në një situatë të tillë ka hasur sonte këngëtari Blero që ka pranuar për të parën herë një sms në telefon nga vajza e tij Tara.

Bukuroshja është rritur mjaftueshëm sa për të poseduar një telefon dhe për t’i shkruar babait në numrin e tij duke mos kursyer zemrat e shumta që shprehin dashurinë për të.

Këtë moment emocionues këngëtari e ka ndarë në rrjetet sociale. /Prive.al/

Screenshot_2016-03-19-23-03-14

Artikuj të ngjashëm