Afërdita Dreshaj e quan “Familje” Marko Gojanoviç, fansat e fyejn rëndë (FOTO)

By

Një reagim i menjëhershëm i fansave dhe kritikuesve të modeles dhe këngëtares Aferdita Dreshaj kur kjo e fundit ka publikuar një imazh me modelen Tika Camaj dhe Marko Gojanoviç.

Me gjasë jo vetëm fotografia por ishte edhe përshkrimi i saj ai që ngjalli debatin e ndjekësve të saj në llogarinë instagram.

Aferdita shkroi “Family” krahas imazhit, mbase ky ishte edhe fajtori i një reagimi të tillë.
Fyerjet dhe sharjet kanë qenë nga më të ndryshmet, ato mund ti lexoni poshtë fotografisë në llogarinë e këngëtarës në instagram/PRIVE.AL/
32f9214cd4b1b412ff0ee306f10c2fa6f3c0a1d11c22d763f45780f46ed1b5d4_full

 

Artikuj të ngjashëm