Vjen ‘Piktura’ e Fifit dhe Gent Fatalit (VIDEO)

By

Fifi dhe Gent Fatali sapo publikuan projektin e ri muzikor.

Kënga quhet ‘Pikturë’ dhe vjen bashkë me klip.

Projektin e punoi Mixey dhe Apollo teksa për tekstin janë kujdesur vet artistët.

Shijojeni!/Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm