Portreti familjar i Kledi Bahitit, nuk duhet humbur (FOTO)

By

Ka disa javë që Kledi Bahiti është bërë baba.

Ai dhe partnerja e tij Pejana Elezi, mirëpritën një djalë të cilin e kanë quajtur Gred.

Së fundmi, producenti i njohur shqiptar ndau me publikun portretin e tij familjar në prag të festave të fundvitit.

Më poshtë mund ta shihni imazhin e ëmbël./Prive.al

Artikuj të ngjashëm