Vjen në jetë djali i supermodeles së njohur

By

Miranda Kerr dhe Evan Spiegel, kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të dytë.

Modelja 36 vjeçare dhe bashkëthemeluesi i Snapchat, 29 vjeçar, u bënë me një djalë. Lajmin e ka konfirmuar një burim për People.

Emri i tij është Myles.

“Ne jemi të lumtur me arritjen e Myles. Nuk mund të jemi më të emocionuar për djalin tonë”, tha çifti në një deklaratë.

Të dy kanë edhe një djalë 17 muajsh me emrin Hart. Miranda ka edhe një djalë me emrin Flynn, nga lidhja me Orlando Bloom.

Artikuj të ngjashëm