Thanë se nuk jeton me të dashurin, Kylie Jenner u përgjigjet spekulimeve

By

Modelja e famshme amerikane Kylie Jenner, do të jetë fytyra e kopertinës së revistës Vogue Australia.

Jenner ka pozuar për kopertinën e numrit të muajit shtator dhe duket rrezatuese, derisa ka dhënë edhe një intervistë për revistën.

Derisa kishte raportime poshtë e lart se ajo nuk jetonte me të dashurin Travis Scott me të cilin ka edhe një vajzë, kjo ka qenë përgjigja e modeles:

“Aktualisht po shoh lajme në Instagram në të cilat thuhet se unë dhe Travis nuk jetojmë së bashku, dhe vetëm dua të them se ne nuk e humbasim asnjë natë me njëri tjetrin, ne lëvizim shpesh dhe rrimë bashkë edhe në shtëpinë që e kemi blerë”, ka thënë ajo. /Prive.al

Kylie Jenner 'Never Misses A Night' With Boyfriend Travis Scott

Artikuj të ngjashëm