Fejohet ish-banori i Big Brother Albania (FOTO)

By

Është fejuar njëri prej ish-banorëve të Big Brother Albania.

Bëhet fjalë për Damiano Agalliun, i cili e dha lajmin përmes rrjeteve sociale.

Ai njoftoi ndjekësit se ditën e sotme është fejuar me të dashurën e tij dhe fotografitë me unazë i ka postuar në Instagram.

“Dhe nje dite dielli do te linde, mbase nuk do ta dallosh direkt, por do ta kesh ate ndjesi. Dhe me pas do e gjesh veten duke menduar per dicka tjeter, per dike qe nuk ka lidhje me te shkuaren. Per dike qe eshte vetem e jotja, dhe do ta kuptosh, se eshte arsyeja e jetes tende”, ka shkruar ai.

Urime çiftit të ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm